W Świdwinie powstaje Galeria Hosso

W Świdwinie przy ulicy Wojska Polskiego 28 powstaje Galeria Handlowa Hosso. Otwarcie III kondygnacyjnej budowli zapowiedziano na IV kwartał 2017 roku. W bogatej ofercie prócz popularnych sklepów modowych pojawią się restauracje, kawiarnie, punkty usługowe, pracę znajdzie tu prawie 200 osób.

Mamy przyjemność zaprezentować koncepcję oraz wizualizacje Galerii, która powstaje przy ul. Wojska Polskiego 28. Budynek składać się będzie z III kondygnacji.

Galerie Handlowe Hosso zlokalizowane są w 4 miastach: Białogardzie, Gryficach, Kołobrzegu i Szczecinku. Inwestor przy wyborze nowych lokalizacji poszukiwał miast o największym potencjale gospodarczym, ekonomicznym i społecznym.

– Wybierając nową lokalizację kierowaliśmy się przede wszystkim potencjałem miast. Nasze badania wykazały, że Świdwin w najbliższym czasie będzie intensywnie się rozwijał – mówi Monika Kwaśna Dyrektor ds. komercjalizacji. Pokładamy wielkie nadzieje w mieście i jego mieszkańcach, nasze dotychczasowe doświadczenie pokazało, że pojawienie się Galerii Hosso wzmocniło rolę gospodarczą miast w których zlokalizowane są galerie. Handel przyciągnie mieszkańców okolicznych miejscowości, co z pewnością rzutować będzie na wzmocnienie roli stolicy powiatu.

W Galerii pojawią się przede wszystkim popularne marki modowe, ale i restauracje, kawiarnie, punktu usługowe.

– Staramy się by nasza oferta była jak najbardziej bogata. Hosso to nie tylko zakupy, to miejsce spotkań, spędzania wolnego czasu – mówi Monika Kwaśna. W naszych Galeriach organizowany jest szereg imprez kulturalnych, sportowych, rozrywkowych. Staramy się również brać aktywny udział w życiu miasta i jego mieszkańców.

Galeria do użytku oddana zostanie w IV kwartale 2017 roku. Pracę ma znaleźć tu prawie 200 osób.